Toddys - Paula Pretty
12
50
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Auto's voertuigen en treinen
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Toddys - Paula Pretty
12
50
Op voorraad - snel geleverd
Boeiend, hoogwaardig speelgoed voor kinderen vanaf 18 maanden. Voor de ontwikkeling van fijne motoriek, uithoudingsvermogen, geduld en plezier. Perfect als cadeau en voor dagelijks speelplezier – Paula Pretty: Beweegbare speelgoedfiguur “Paula” en 2-delig propellervliegtuig “Pretty”. Click-Play-systeem: Het eenvoudige draai- en sluitsysteem van het speelgoed bevordert de motoriek en zorgt voor urenlang speelplezier. CE-keurmerk: vrij van weekmakers en chemische stoffen. Hoogwaardige frictiemotor voor interactief spelen. Inhoud: 1x Toddys by siku Paula Pretty, tweedelig propellervliegtuig en speelgoedfiguur. Lengte: 7,5 cm (Paula) / 16,5 cm (Pretty). Gewicht: 145 g. Kleur: blauwgrijs/rood. Materiaal: kunststof.
| Leeftijd | Vanaf 18 maanden |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | kunststof |
| Afmetingen | 16,5 cm |
| Gewicht | 0.145 kg |
| Gewicht | 0.145 kg |
| Artikelnummer | 4006874001088 |
| Categorieën | Auto's voertuigen en treinen, Vliegtuigen |
| Tags | Siku |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel