Toddys - Mike Moby
12
50
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Auto's
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Toddys - Mike Moby
12
50
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Boeiend, hoogwaardig speelgoed voor kinderen vanaf 18 maanden. Voor de ontwikkeling van de fijne motoriek, uithoudingsvermogen, geduld en plezier. Perfect als cadeau en voor dagelijks speelplezier – Mike Moby: Beweegbare speelfiguur “Mike” en tweedelig voertuig “Moby”. Click-Play-systeem: Het eenvoudige draai- en vergrendelsysteem van het speelgoed bevordert de motoriek en zorgt voor urenlang speelplezier. CE-keurmerk: vrij van weekmakers en chemische stoffen. Hoogwaardige frictiemotor voor interactief spelen. Inhoud: 1x Toddys by siku Mike Moby, tweedelig voertuig en speelfiguur, Lengte: 7,5 cm (Mike) / 15,5 cm (Moby), Gewicht: 149 g, Kleur: Blauw/Grijs, Materiaal: Kunststof.
| Leeftijd | Vanaf 18 maanden |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | kunststof |
| Afmetingen | 15,5 cm |
| Gewicht | 0.149 kg |
| Gewicht | 0.149 kg |
| Artikelnummer | 4006874001071 |
| Categorieën | Auto's, Auto's voertuigen en treinen |
| Tags | Siku |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel