Toddys - Luke Loady
24
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Auto's voertuigen en treinen
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Toddys - Luke Loady
24
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Boeiend, hoogwaardig speelgoed voor kinderen vanaf 18 maanden. Voor de ontwikkeling van de fijne motoriek, uithoudingsvermogen, geduld en voor plezier. Perfect als cadeau en voor dagelijks speelplezier – Luke Loady: Beweegbare speelfiguur Luke en 2-delig voertuig Loady. Met beweegbare schep en trekhaak – Siku Click-Play-systeem: Het eenvoudige draai- en vergrendelsysteem van het speelgoed bevordert de motoriek en zorgt voor urenlang speelplezier. CE-keurmerk: Vrij van weekmakers en chemische stoffen, Hoogwaardige frictiemotor voor eenvoudige aandrijving – Inhoud: 1x Toddys by siku, Luke Loady, Incl. tweedelig voertuig en speelfiguur, Lengte: 7,5 cm (Luke) / 21,9 cm (Loady), Gewicht: 210 g, Kleur: geel/grijs, Materiaal: kunststof
| Leeftijd | Vanaf 18 maanden |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | kunststof |
| Afmetingen | 21.9 cm |
| Gewicht | 0.210 kg |
| Gewicht | 0.210 kg |
| Artikelnummer | 4006874101467 |
| Categorieën | Auto's voertuigen en treinen, Bouwvoertuigen |
| Tags | Siku |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel