Toddys - Harry Helpy
34
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Auto's
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Toddys - Harry Helpy
34
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Boeiend, hoogwaardig speelgoed voor kinderen vanaf 18 maanden, voor ontwikkeling van de fijne motoriek, uithoudingsvermogen, geduld en plezier. Perfect als cadeau en voor dagelijks spelen. Harry speelfiguur is beweegbaar: het hoofd kan worden gedraaid, de armen kunnen worden opgetild en de benen kunnen worden gebogen. Helpy kan in 3 delen worden gedemonteerd en worden gecombineerd met andere Toddys voertuigen. Licht- en geluidseffecten voor realistisch spelen. Draaibare en uittrekbare ladder – Siku Click- Play systeem: het draai- en vergrendelsysteem van het speelgoed bevordert de motoriek en zorgt voor urenlang speelplezier. CE-keurmerk: vrij van weekmakers en chemische stoffen. Inhoud: Harry Helpy, incl. 3-delig voertuig, speelfiguur en 3 AG13 batterijen
| Leeftijd | Vanaf 18 maanden |
| Kleur | Rood |
| Thema | Brandweer |
| Materiaal | kunststof |
| Afmetingen | 29,5 cm |
| Gewicht | 0.280 kg |
| Gewicht | 0.280 kg |
| Artikelnummer | 4006874101443 |
| Categorieën | Auto's, Auto's voertuigen en treinen |
| Tags | Siku |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel