Toddys - Frank Farmy
24
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Auto's
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Toddys - Frank Farmy
24
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Boeiend, hoogwaardig speelgoed voor kinderen vanaf 18 maanden. Voor de ontwikkeling van fijne motoriek, uithoudingsvermogen, geduld en plezier. Perfect als cadeau en voor dagelijks speelplezier – Frank Farmy: Beweegbare speelfiguur Frank en 3-delig voertuig Farmy. Klep van de aanhanger kan worden geopend. Siku Click-Play-systeem: Het eenvoudige draai- en sluitsysteem van het speelgoed bevordert de motoriek en zorgt voor urenlang speelplezier. CE-keurmerk: Vrij van weekmakers en chemische stoffen. Hoogwaardige frictiemotor voor eenvoudige aandrijving – Inhoud: Frank Farmy. Incl. 3-delig voertuig en speelfiguur, Lengte: 7,5 cm (Frank) / 25,1 cm (Farmy), Gewicht: 290 g, Kleur: groen/oranje, Materiaal: kunststof.
| Leeftijd | Vanaf 18 maanden |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | kunststof |
| Afmetingen | 25.1 cm |
| Gewicht | 0.290 kg |
| Gewicht | 0.290 kg |
| Artikelnummer | 4006874101474 |
| Categorieën | Auto's, Auto's voertuigen en treinen |
| Tags | Siku |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel