Toddys - Dave Divey
24
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Auto's
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Toddys - Dave Divey
24
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Boeiend, hoogwaardig speelgoed voor kinderen vanaf 18 maanden, voor de ontwikkeling van de fijne motoriek, uithoudingsvermogen, geduld en voor plezier. Perfect als cadeau en voor dagelijks spelen. Dave speelfiguur is beweegbaar: het hoofd kan worden gedraaid, de armen kunnen worden opgetild en de benen kunnen worden gebogen. Divey kan in 3 delen worden gedemonteerd en worden gecombineerd met andere Toddys voertuigen. Licht- en geluidseffecten voor realistisch spelen. Siku Click-Play systeem: het eenvoudige draai- en vergrendelsysteem van het speelgoed bevordert de motoriek en zorgt voor urenlang speelplezier. CE-keurmerk: vrij van weekmakers en chemische stoffen. Inhoud: Dave Divey incl. 3-delig voertuig, speelfiguur en 3 AG13 batterijen.
| Leeftijd | Vanaf 18 maanden |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | kunststof |
| Afmetingen | 19 cm |
| Gewicht | 0.194 kg |
| Gewicht | 0.194 kg |
| Artikelnummer | 4006874001057 |
| Categorieën | Auto's, Auto's voertuigen en treinen |
| Tags | Siku |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel