Toddys - Conny Cloudy
19
99
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Auto's voertuigen en treinen
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Toddys - Conny Cloudy
19
99
Op voorraad - snel geleverd
Boeiend, hoogwaardig speelgoed voor kinderen vanaf 18 maanden. Voor de ontwikkeling van de fijne motoriek, uithoudingsvermogen, geduld en plezier. Perfect als cadeau en voor dagelijks speelplezier – Conny Cloudy: Beweegbare speelgoedfiguur “Conny” en 3-delig propellervliegtuig “Cloudy”. Click-Play-systeem: Het eenvoudige draai- en sluitsysteem van het speelgoed bevordert de motoriek en zorgt voor urenlang speelplezier. CE-keurmerk: vrij van weekmakers en chemische stoffen. Hoogwaardige frictiemotor voor interactief spelen – Inhoud: 1x Toddys by siku Conny Cloudy, 3-delig propellervliegtuig en speelgoedfiguur, Lengte: 7,5 cm (Conny) / 21 cm (Cloudy), Gewicht: 202 g, Kleur: Paars/Lichtblauw, Materiaal: Kunststof.
| Leeftijd | Vanaf 18 maanden |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | kunststof |
| Afmetingen | 21 cm |
| Gewicht | 0.202 kg |
| Gewicht | 0.202 kg |
| Artikelnummer | 4006874001095 |
| Categorieën | Auto's voertuigen en treinen, Vliegtuigen |
| Tags | Siku |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel