Toddys - Chris Carry
32
50
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Auto's
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Toddys - Chris Carry
32
50
Op voorraad - snel geleverd
Boeiend, hoogwaardig speelgoed voor kinderen vanaf 18 maanden, voor ontwikkeling van de fijne motoriek, uithoudingsvermogen, geduld en plezier. Perfect als cadeau en voor dagelijks spelen. Chris speelfiguur is beweegbaar: het hoofd kan worden gedraaid de armen kunnen worden opgetild en de benen kunnen worden gebogen. Carry kan in 3 delen worden gedemonteerd en worden gecombineerd met andere Toddys voertuigen. Licht- en geluidseffecten voor realistisch spelen. Uitneembare gevarendriehoek en uitklapbare trekhaak. Siku Click-Play systeem: het draai- en vergrendelsysteem bevordert de motoriek en zorgt voor urenlang speelplezier. CE-keurmerk: vrij van weekmakers en chemische stoffen. Inhoud: Chris Carry incl. 3-delig voertuig, speelfiguur en 3 AG batterijen
| Leeftijd | Vanaf 18 maanden |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | kunststof |
| Afmetingen | 17,8 cm |
| Gewicht | 0.250 kg |
| Gewicht | 0.250 kg |
| Artikelnummer | 4006874001231 |
| Categorieën | Auto's, Auto's voertuigen en treinen |
| Tags | Siku |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel