Toddys - Bill Breezy
24
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Auto's
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Toddys - Bill Breezy
24
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Spannend, hoogwaardig speelgoedvliegtuig voor kinderen vanaf 18 maanden ter bevordering van de fijne motoriek. Doorzettingsvermogen, geduld en plezier. Praktisch als cadeau en voor tussendoor. – Bill Breezy: Bewegende speelfiguur “Bill” en 3-delig vliegtuig “Breezy”. Licht- en geluidseffecten ter ondersteuning van de voertuigeigenschappen. Siku kliksysteem: Eenvoudige combinatie door het draai- en insteeksysteem van de voertuigonderdelen ter bevordering van de motoriek. CE-keurmerk: Vrij van weekmakers en chemische stoffen. Hoogwaardige frictiemotor voor eenvoudige aandrijving. Inhoud: 1 x Toddys by siku, Bill Breezy. Incl. 3-delig vliegtuig, speelfiguur en 3 AG13-batterijen.
| Leeftijd | Vanaf 18 maanden |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | kunststof |
| Afmetingen | 18,6 x 18,5 x 9,8 cm |
| Gewicht | 0.225 kg |
| Gewicht | 0.225 kg |
| Artikelnummer | 4006874001330 |
| Categorieën | Auto's, Auto's voertuigen en treinen |
| Tags | Siku |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel