Steiff - Mila Teddy bear in suitcase, beige
39
90
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Geschenkdozen
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Steiff - Mila Teddy bear in suitcase, beige
39
90
Op voorraad - snel geleverd
Steiff Mila Teddy in Koffer - De Reisgenoot voor Kleine Avonturiers. Onze kleine Mila Teddy Beer in Koffer is een essentieel stuk handbagage voor kleine meisjes tijdens hun reizen! Haar roze Mila en Ben koffer beschermt haar onderweg en biedt ook wat extra ruimte voor een paar dierbare bezittingen. Met een hoogte van 21 cm lijkt Mila Teddy Beer in Koffer opvallend veel op de grotere Mila met haar knuffelig zachte vanillegele teddy fleece, glimlach, neus, oren, middenstiksels en contrasterende pootjes. Ze maakt ook deel uit van de "120ste teddybeer jubileum" serie en is het perfecte cadeau voor alle avonturiers en toekomstige avonturiers.
| Leeftijd | Vanaf 0 jaar |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Zachte teddy fleece |
| Afmetingen | 21.0 cm |
| Gewicht | 0.256 kg |
| Gewicht | 0.256 kg |
| Artikelnummer | 4001505114038 |
| Categorieën | Geschenkdozen, Knuffels, Knuffels en poppen, Kraamcadeau |
| Tags | Steiff |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel