Steiff - Hoppie rabbit, light grey 80 cm
349
00
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Knuffels
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Steiff - Hoppie rabbit, light grey 80 cm
349
00
Op voorraad - snel geleverd
Maak kennis met Gentle Giant Hoppie Rabbit, de nieuwste en grootste toevoeging aan de geliefde Giant-serie! Met haar zachtroze neusje, extra lange flaporen en trouwe ogen zal Hoppie ongetwijfeld kindergezichtjes laten stralen als ze de kamer binnenspringt . Gemaakt van ultrazacht pluche en gevuld voor maximale knuffelbaarheid, is dit extra grote speelkameraadje perfect voor knuffels en eindeloze avonturen. Gentle Giant Hoppie is niet zomaar een knuffeldier - ze is een groothartige vriend die altijd klaarstaat om kleintjes overal ter wereld blij te maken! Knop in het oor: met roestvrij staal “Button in Ear” Ogen: met veiligheidsogen Onderhoudsadvies: handwasbaar
| Leeftijd | Vanaf 3 jaar |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | polyester |
| Afmetingen | 80.0 cm |
| Gewicht | 4.75 kg |
| Gewicht | 4.75 kg |
| Artikelnummer | 4001505080678 |
| Categorieën | Knuffels, Knuffels en poppen |
| Tags | Steiff |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel