Steiff - Ben Teddy bear in suitcase, beige
39
90
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Geschenkdozen
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Steiff - Ben Teddy bear in suitcase, beige
39
90
Op voorraad - snel geleverd
Onze beige Ben Teddy Beer in Koffer meet 21 cm en is gemaakt van heerlijk zachte teddy fleece. Hij houdt zijn favoriete mensen gezelschap tijdens elk avontuur. Als onderdeel van de "120ste teddybeer jubileum" serie, beschikt hij over alle kenmerken die zijn familie onderscheiden – een roestvrijstalen "Button in Ear", middenstiksels, contrasterende pootjes, kenmerkende berenogen en een geborduurde neus. Zijn blauwe koffer met een Ben en Mila motief biedt ruimte voor hem... of voor een snelle opruiming. Sluit eenvoudig de koffer, zet Ben Teddy Beer erop en je bent klaar!
| Leeftijd | Vanaf 0 jaar |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Zachte teddy fleece |
| Afmetingen | 21.0 cm |
| Gewicht | 0.256 kg |
| Gewicht | 0.256 kg |
| Artikelnummer | 4001505114021 |
| Categorieën | Geschenkdozen, Knuffels, Knuffels en poppen, Kraamcadeau |
| Tags | Steiff |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel