Reddingsteam treinset
149
95
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Auto's voertuigen en treinen
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Reddingsteam treinset
149
95
Op voorraad - snel geleverd
Verzamel het reddingsteam voor een avontuur vol actie in de 36025 Reddingsteam treinset. De brandweerlieden haasten zich in de brandweertrein en de helikopter naar de plaats van de brand. En er is meer hulp onderweg met de politiemotor die wegzoeft uit uit het politiebureau en de ambulance die met knipperende lichten en sirenes rijdt. Zodra de situatie onder controle is, stopt het team bij het rode vrachtstation om water bij te vullen zodat ze klaar zijn voor de volgende noodsituatie. BRIO World is ons open-eind speelgoed dat met je kind meegroeit. Al het BRIO World speelgoed, van treinrails tot voertuigen en personages, werken met elkaar samen om een volledig aanpasbare wereld te creëren die de creativiteit van kinderen uitdaagt. Bevat 44 onderdelen.
| Leeftijd | Vanaf 3 jaar |
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Hout en kunststof |
| Afmetingen | 104,5x94x18,8 cm |
| Gewicht | 2.823 g |
| Gewicht | 2.823 kg |
| Lengte | 39.0 cm |
| Breedte | 35.0 cm |
| Hoogte | 16.0 cm |
| Artikelnummer | 7312350360257 |
| Categorieën | Auto's voertuigen en treinen, Treinen |
| Tags | Brio |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel