Poppenwagen Beuk met natuur katoenen dekbed
145
00
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Bad en buiten
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Poppenwagen Beuk met natuur katoenen dekbed
145
00
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Célestine is helemaal in de wolken! Ze heeft net een mooie houten poppenwagen gekregen en heeft veel zin om te leren stappen met haar poppen die knusjes onder het katoenen dekbed liggen.
| Leeftijd | Vanaf 3 jaar |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Hout |
| Afmetingen | 53x33x52 cm |
| Gewicht | 0.700 kg |
| Lengte | 52.0 cm |
| Breedte | 33.0 cm |
| Hoogte | 53.0 cm |
| Artikelnummer | 5420023039163 |
| Categorieën | Bad en buiten, Knuffels en poppen, Loopfietsen/wagens, Poppen |
| Tags | Egmont toys |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel