Petit Boum - Sensorische fles - Boerderij
18
49
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Petit Boum - Sensorische fles - Boerderij
18
49
Op voorraad - snel geleverd
De sensorische flessen van Petit Boum, ontworpen in het Spaanse Girona, prikkelen kinderen van alle leeftijden, vanaf het eerste brabbelen. De sensorische flessen van Petit Boum zijn recycleerbaar en gecertificeerd volgens de strengste veiligheidsnormen (EN71 en CE). Ze zijn vrij van metaal, BPA en phalaten. Kinderen kunnen ze zonder risico manipuleren. De flessen zijn volledig afgesloten met
| Leeftijd | Vanaf 3 maanden |
| Kleur | Multi |
| Thema | Sensorisch speelgoed, boerderij |
| Afmetingen | 4x4x14cm |
| Gewicht | 0.195 kg |
| Materiaal | ABS |
| Gewicht | 0.195 kg |
| Lengte | 4414 cm |
| Artikelnummer | 8425402476444 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Educatief speelgoed, Sensorisch speelgoed, Sensorisch speelgoed |
| Tags | Petit Boum |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel