Little L - Appel - Rood en Roze
15
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Little L - Appel - Rood en Roze
15
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Speciaal voor baby’s voor de eerste zintuiglijke ontdekkingen, Little L bijtringen en speeltjes van food-grade siliconen zijn zacht, flexibel en veilig. Hun eenvoudige lijnen maken ze tot multifunctioneel speelgoed en nodigen uit tot vrij spel: constructies, symbolische spellen, binnen of buiten, in bad, maken ruimte voor de creativiteit en fantasie van de kleintjes! Kinderen kunnen de verschillende stukken op elkaar stapelen om een appel te vormen, deze gebruiken als vrucht tijdens spel, etc
| Leeftijd | Vanaf 0 jaar |
| Kleur | Rood |
| Thema | Fruit |
| Afmetingen | 6.90 cm x 6.90 cm x 8.30 cm |
| Gewicht | 0.166 kg |
| Materiaal | food-grade silicionen |
| Gewicht | 0.166 kg |
| Lengte | 6906908.30 cm |
| Artikelnummer | 8437020510585 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Bijtspeelgoed, Educatief speelgoed, Sensorisch speelgoed, Sensorisch speelgoed |
| Tags | Little L |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel