Janod Brico’Kids – Dieren
25
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Bouwen
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Janod Brico’Kids – Dieren
25
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
3 leuke kleine dieren om zelf in elkaar te zetten! Met 3 stuks gereedschap, 32 houten stukken en 18 kunststof elementen (schroeven, moeren, inzetstukken), uw kind kan zijn gewenste metgezel tot leven wekken. 1 hond (18 stukken), 1 kat (16 stukken) of 1 konijn (16 stukken). Handig! De 3 dieren kunnen tevens tegelijkertijd worden gemaakt. Er is een modelkaart voor elk dier meegeleverd voor een eenvoudigere montage. Ontwikkelt de behendigheid en verbeelding. De schroeven zijn bovendien voorzien van inkepingen voor meer speelplezier en een hogere moeilijkheidsgraad. Imitatiespeelgoed van FSCTM-hout voor kinderen vanaf 3 jaar.
| Leeftijd | Vanaf 3 jaar |
| Kleur | Multi |
| Materiaal | FSCMTM-hout |
| Afmetingen | 30 x 10 x 20 cm |
| Gewicht | 0.850 kg |
| Gewicht | 0.850 kg |
| Artikelnummer | 3700217364502 |
| Categorieën | Bouwen, Houten speelgoed |
| Tags | Janod |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel