Freeks Smerige Snuiters Bingo
17
95
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Spellen
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Freeks Smerige Snuiters Bingo
17
95
Op voorraad - snel geleverd
Houd je neus maar dicht, want het wordt héél vies... en te grappig voor woorden! Ontdek tijdens dit bingospel de goorste gewoontes uit het dierenrijk en leg een fiche op je kaart als je er eentje herkent. Is jouw bingokaart als eerste vol? Dan ben jij de koning van de kots, de prins van de poep of de snotkampioen van het spel! Inhoud: 12 bingokaarten, 50 dierenkaarten, 150 fiches, boekje smerige dierenfeitjes.
| Leeftijd | Vanaf 6 jaar |
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Karton |
| Afmetingen | 110 mm x 50mm x 170mm |
| Gewicht | 800 g |
| Gewicht | 0.800 kg |
| Artikelnummer | 9789464088557 |
| Categorieën | Spellen, Spellen en Puzzels |
| Tags | Image Books |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel