Van Dijk Toys Bakfiets - berken - wit (Kinderopvang kwaliteit)
129
95
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Bad en buiten
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Van Dijk Toys Bakfiets - berken - wit (Kinderopvang kwaliteit)
129
95
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Met de bakfietsen van het merk Van Dijk Toys heb je een unieke loopfiets in handen. Een loopfiets met een bakje ervoor waarin je knuffel of ander speelgoed vervoerd kan worden. Omdat de zithoogte 26 cm is kunnen kindjes van rond de 1 jaar er al op. Deze bakfietsen hebben wielen die zo min mogelijk geluiden maken op harde ondergronden. Verder word deze bakfiets gemonteerd geleverd, zowel geschroefd als gelijmd, wat ervoor zorgt dat de kwaliteit hoog blijft. Europees fabricaat.
| Leeftijd | Vanaf 1 jaar |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Berken Multiplex |
| Afmetingen | L x B x H 70 x 28 x 43 |
| Gewicht | 5,4 kg |
| Gewicht | 5.400 kg |
| Lengte | 70.0 cm |
| Breedte | 28.0 cm |
| Hoogte | 43.0 cm |
| Artikelnummer | 8718591212130 |
| Categorieën | Bad en buiten, Houten speelgoed, Houten voertuigen, Loopfietsen/wagens |
| Tags | Van Dijk Toys |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel