Rammelaar Rinkelbal
19
99
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Rammelaar Rinkelbal
19
99
Op voorraad - snel geleverd
Deze robuuste houten rammelaar fascineert baby’s met zijn vrolijke kleuren en belletje. met belletje, bevordert de fijne motoriek en stimuleert het grijpen
| Leeftijd | Vanaf 6 maanden |
| Kleur | Multi |
| Afmetingen | 10,5cm x 10,5cm x 10,5cm |
| Gewicht | 0,106 kg |
| Materiaal | beuk, fasal, metaal |
| Gewicht | 0.106 kg |
| Lengte | 105105105 cm |
| Artikelnummer | 4010168227764 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Ballen blokken tuimelaars, Rammelaar |
| Tags | Haba |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel