Zachte Knuffeldoek Tijger
27
99
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Zachte Knuffeldoek Tijger
27
99
Op voorraad - snel geleverd
Met zijn zachte, knuffelige pluche is het tijgerdekbed een heerlijk slaapmiddel, dekbed en speelkameraadje voor baby's en peuters. Het knuffeldoekje is met 26 cm de perfecte maat voor kleine kinderhandjes. Door zijn platte vorm ligt het knuffeldoekje heerlijk knuffelig in bed en glijdt niet weg als je knuffelt.
| Leeftijd | Vanaf 0 jaar |
| Kleur | Bruin |
| Thema | Tijger |
| Afmetingen | 26x20x8 cm |
| Gewicht | 0,072 kg |
| Materiaal | 100% Polyester |
| Gewicht | 0.072 kg |
| Lengte | 26208 cm |
| Artikelnummer | 4001190429530 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Knuffeldoekjes, Knuffels en poppen, Lappopjes/knuffeldoekjes |
| Tags | Sigikid |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel