Knuffeldoek/Lappopje Badger Green
29
99
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Knuffeldoek/Lappopje Badger Green
29
99
Op voorraad - snel geleverd
Het personage Kasimir Badger maakt indruk met zijn aantrekkelijke kleur en zijn brutale, vriendelijke gezicht. De zachte materialen maken het babyspeelgoed knuffelig en zorgen voor een aangenaam en interessant gevoel.
| Leeftijd | Vanaf 0 jaar |
| Kleur | Geel |
| Thema | Das |
| Afmetingen | 22x22x10 cm |
| Gewicht | 0,056 kg |
| Materiaal | 100% organisch katoen; Vulling: onbewerkte wol |
| Gewicht | 0.056 kg |
| Lengte | 222210 cm |
| Artikelnummer | 4001190391738 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Knuffeldoekjes, Knuffels en poppen, Lappopjes/knuffeldoekjes |
| Tags | Sigikid |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel