Freek Vonk Dierenquiz - Griezelige Gasten
16
95
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Spellen
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Freek Vonk Dierenquiz - Griezelige Gasten
16
95
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Wie weet het meest van grappige en griezelige dieren en slaat als eerste op de buzzer? Dit supersnelle spel met 80 quizvragen zit vol leuke en leerzame feiten. Beleef uren plezier en ontdek de gekste dierenweetjes! De buzzer bevat licht en geluid. Elk spel bevat 80 gruwelijke quizvragen.
| Leeftijd | Vanaf 6 jaar |
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Karton, kunststof |
| Afmetingen | 110 mm x 50mm x 170mm |
| Gewicht | 260 g |
| Gewicht | 0.260 kg |
| Artikelnummer | 9789464088786 |
| Categorieën | Spellen, Spellen en Puzzels |
| Tags | Image Books |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel