Activititeitenboekje Newborn Naturals
17
99
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Activiteitenspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Activititeitenboekje Newborn Naturals
17
99
Op voorraad - snel geleverd
Laat je baby spelenderwijs ontdekken met het zachte activiteitenboekje uit de Newborn Naturals collectie van Little Dutch. Dit lieve boekje, met thema’s Little Goose en Baby Bunny, is speciaal ontworpen voor de allerkleinsten en stimuleert op een veilige manier de zintuiglijke ontwikkeling. Het boekje zit vol verrassingen: knisperende elementen, verschillende texturen, een spiegeltje en labeltjes om aan te voelen of op te sabbelen. Dankzij het handige formaat en de zachte materialen is het boekje ideaal voor nieuwsgierige handjes en mondjes.
| Leeftijd | Vanaf 0 jaar |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | 90% polyester - 10% katoen |
| Afmetingen | 16x16x5 cm |
| Gewicht | 0.16 kg |
| Gewicht | 0.16 kg |
| Artikelnummer | 8713291884076 |
| Categorieën | Activiteitenspeelgoed, Babyspeelgoed, Boeken, Stoffen en voelboeken |
| Tags | Little Dutch |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel