Petit Boum - Sensorische Donut - Kiwi's
9
49
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Petit Boum - Sensorische Donut - Kiwi's
9
49
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
De Petit Boum donut is een sensorische bijtring en rammelaar, gevuld met fruit en kraaltjes, die helpt bij de ontwikkeling van de zintuigen van je kindje. De bijtring helpt ook bij doorkomende tandjes. De houten donut past perfect in de kleine handjes van je kindje. Je baby kan er dus zonder zorgen mee spelen, schudden (er zit een fijn rammelgeluidje in) en ontdekken, ideaal om de fijne motoriek te ontwikkelen. De bijtring is gemaakt van 100% beukenhout en is antibactirieel dus vrij van schadelijke stoffen. Alleen schoonmaken met een vochtig doekje en niet in de zon laten liggen. Schudden en ontdekken, een kleine schat in je handen !
| Leeftijd | Vanaf 6 maanden |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Beukenhout |
| Afmetingen | 6.50 cm |
| Gewicht | 0.218 kg |
| Gewicht | 0.218 kg |
| Artikelnummer | 8425402857595 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Bijtspeelgoed |
| Tags | Petit Boum |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel