Playforever - Mimmo Aeroplane Yellow
84
95
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Auto's voertuigen en treinen
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Playforever - Mimmo Aeroplane Yellow
84
95
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Motoren die ronken, propellers die draaien, helmen en brillen in de aanslag: Mimmo is een moderne interpretatie van de racevliegtuigen uit het begin van de 20e eeuw. Met een solide body en eenvoudige, opvallende graphics op de vleugel en staart, net als de rest van onze Classic-collectie, is Mimmo gebouwd om lang mee te gaan, gemaakt van de beste materialen. Een klassiek erfstuk om van te houden en te koesteren, door kinderen en volwassenen, van start tot landing en alle loopings daartussenin. Lengte 270 mm x breedte 260 mm x hoogte 135 mm. ABS-kunststof met hoogglans UV-coating. Zorgvuldig met de hand gepolijst. 3 jaar en ouder.
| Leeftijd | Vanaf 3 jaar |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | ABS kunststof met UV coating |
| Afmetingen | 27.0 x 26.0 x 13.5 cm |
| Gewicht | 0.79 kg |
| Gewicht | 0.79 kg |
| Artikelnummer | 5060346821153 |
| Categorieën | Auto's voertuigen en treinen, Vliegtuigen |
| Tags | Playforever |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel