Toddys - Leo Loopy
29
99
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Auto's voertuigen en treinen
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Toddys - Leo Loopy
29
99
Op voorraad - snel geleverd
Boeiend, hoogwaardig speelgoed voor kinderen vanaf 18 maanden, voor de ontwikkeling van de fijne motoriek, uithoudingsvermogen, geduld en voor plezier. Perfect als cadeau en voor dagelijks spelen. Leo speelfiguur is beweegbaar: het hoofd kan worden gedraaid, de armen kunnen worden opgetild en de benen kunnen worden gebogen. Loopy kan in 3 delen worden gedemonteerd en worden gecombineerd met andere Toddys voertuigen. Licht- en geluidseffecten voor realistisch spelen. Siku Click-Play systeem: het eenvoudige draai- en vergrendelsysteem van het speelgoed bevordert de motoriek en zorgt voor urenlang speelplezier. CE-keurmerk: vrij van weekmakers en chemische stoffen. Inhoud: Leo Loopy incl. 3-delig voertuig, speelfiguur en 3 AG13 batterijen.
| Leeftijd | Vanaf 18 maanden |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | kunststof |
| Afmetingen | 21 cm |
| Gewicht | 0.229 kg |
| Gewicht | 0.229 kg |
| Artikelnummer | 4006874101160 |
| Categorieën | Auto's voertuigen en treinen, Vliegtuigen |
| Tags | Siku |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel