Toddys - Zoe Zoomy
19
99
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Auto's
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Toddys - Zoe Zoomy
19
99
Op voorraad - snel geleverd
Boeiend, hoogwaardig speelgoed voor kinderen vanaf 18 maanden. Voor de ontwikkeling van de fijne motoriek, uithoudingsvermogen, geduld en plezier. Perfect als cadeau en voor dagelijks speelplezier – Zoe Zoomy: Beweegbare speelfiguur “Zoe” en 3-delig voertuig “Zoomy”. Click-Play-systeem: Het eenvoudige draai- en vergrendelsysteem van het speelgoed bevordert de motoriek en zorgt voor urenlang speelplezier. CE-keurmerk: vrij van weekmakers en chemische stoffen. Hoogwaardige frictiemotor voor interactief spelen. Inhoud: 1x Toddys by siku Zoe Zoomy, 3-delig voertuig en speelfiguur. Lengte: 7,5 cm (Zoe) / 17,5 cm (Zoomy). Gewicht: 183 g. Kleur: Geel/Paars. Materiaal: Kunststof.
| Leeftijd | Vanaf 18 maanden |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | kunststof |
| Afmetingen | 17.5 cm |
| Gewicht | 0.183 kg |
| Gewicht | 0.183 kg |
| Artikelnummer | 4006874001040 |
| Categorieën | Auto's, Auto's voertuigen en treinen |
| Tags | Siku |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel