Steiff - Jimmy Teddy bear, beige 20 cm
24
90
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Knuffels
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Steiff - Jimmy Teddy bear, beige 20 cm
24
90
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Steiff Jimmy Teddy Bear is een 20 cm grote knuffelbeer die met zijn vriendelijke glimlach elke kind zal opvrolijken. Met zijn golvende, heerlijk zachte pluche in een lichtbruine kleur, biedt Jimmy het ultieme comfort voor momenten van troost en knuffelen. De zwarte neus en de glimlachende mond van Jimmy zijn zorgvuldig in zwart geborduurd, wat bijdraagt aan zijn charmante uitstraling. Het onderste deel van Jimmy is gevuld met een granulaatzak voor extra stabiliteit, en ook de armen en benen bevatten granulaatzakjes. Dit zorgt ervoor dat de teddybeer stevig zit en ideaal is voor zowel knuffelen als spelen.
| Leeftijd | Vanaf 0 jaar |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Zacht, golvend pluche |
| Afmetingen | 20 x 18 x 8 cm |
| Gewicht | 0.082 kg |
| Gewicht | 0.082 kg |
| Artikelnummer | 4001505242274 |
| Categorieën | Knuffels, Knuffels en poppen |
| Tags | Steiff |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel