Steiff – Ben Teddy bear, beige 54 cm
99
90
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Knuffels
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Steiff – Ben Teddy bear, beige 54 cm
99
90
Op voorraad - snel geleverd
Ontmoet Ben, de indrukwekkende Steiff Teddy Beer die met zijn charmante verschijning en knuffelbare kwaliteiten elke knuffel- en speelpartij onvergetelijk maakt. Met een grootte van 54 cm is Ben een reus onder de Teddyberen, en hij is klaar om de harten van jong en oud te veroveren. Ben is vervaardigd uit bijzonder knuffelbaar, beigekleurig Teddy-pluche. Het zachte materiaal zorgt voor een heerlijk knuffelgevoel en een comfortabele aanraking, perfect voor zowel kinderen als volwassenen. Ben beschikt over de klassieke Steiff kenmerken, waaronder een vrolijke lach, typische Teddy Bear-oren en een donkerbruine neus. De "Button in Ear" van roestvrij staal bevestigt zijn authenticiteit en de rijke traditie van Steiff's berenfamilie.
| Leeftijd | Vanaf 0 jaar |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Zachte teddy fleece |
| Afmetingen | 54.0 cm |
| Gewicht | 0,52 kg |
| Gewicht | 0.52 kg |
| Artikelnummer | 4001505114045 |
| Categorieën | Knuffels, Knuffels en poppen |
| Tags | Steiff |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel