Janod Badspeelgoed - Garnalen Vanger
16
50
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Activiteitenspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Janod Badspeelgoed - Garnalen Vanger
16
50
Op voorraad - snel geleverd
Er zijn 12 kleine garnalen in het bad ontsnapt, vang ze snel! Het kind kan elke garnaal die op het wateroppervlak drijft vangen met de tang en in een leuke mand plaatsen die dankzij de zuignappen aan de wand kan worden bevestigd. Met dit spel kan uw kind zijn behendigheid ontwikkelen terwijl hij of zij een leuke tijd in het bad beleeft. Badspeelgoed voor kinderen vanaf 2 jaar.
| Leeftijd | Vanaf 2 jaar |
| Kleur | Multi |
| Materiaal | kunststof |
| Afmetingen | 13.7 cm x 8.0 cm x 16.0 cm |
| Gewicht | 0.130 kg |
| Gewicht | 0.130 kg |
| Artikelnummer | 3700217347307 |
| Categorieën | Activiteitenspeelgoed, Babyspeelgoed, Bad en buiten, Badspeelgoed |
| Tags | Janod |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel