Perudo het ultieme blufspel
17
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Spellen
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Perudo het ultieme blufspel
17
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Perudo is een fantastisch dobbelspel waarbij jij enkel met de winst ervan doorgaat door te bluffen! Schud de vijf dobbelstenen in de beker, gluur naar je eigen score en gok hoeveel dobbelstenen met hetzelfde getal minimaal op tafel liggen. Iedere volgende speler zal deze score moeten overbieden en het is een kwestie van tijd tot een speler "PERUDO!" zal roepen. Op dat moment worden alle bekers van de dobbelstenen gehaald. Heeft de vorige speler gebluft? Dan zal hij of zij een dobbelsteen moeten inleveren. Zo niet, levert de speler die Perudo riep een dobbelsteen in. Welke speler weet het langst zijn of haar dobbelstenen te behouden? Ben jij de grootste bluffer? Laat het zien met Perudo! Aantal spelers 2-6. Speelduur 20 minuten.
| Leeftijd | Vanaf 8 jaar |
| Kleur | Multi |
| Materiaal | kunststof |
| Afmetingen | 20 × 20 × 10 cm |
| Gewicht | 370 g |
| Gewicht | 0.370 kg |
| Artikelnummer | 3558380133094 |
| Categorieën | Spellen, Spellen en Puzzels |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel